You are here: >Main Menu >TriTrans Forum
[Reply to this message]
Message:
Original Message:
From: oleDate: 08/10/2007-16:43
jeg prøver å finne navn til båten min men det er ikke lett, så nå tenkte jeg å prøve på spanske navn å da trenger jeg hjelp. kan noen hjelpe meg å oversette båtnavnene: havets svane havets stjerne og vist noen har andre navneforslag til min 30 fot snekke er jeg veldig takknemmelig for det også.
havets svane: cisne del océano havets stjerne: estrella del océano hva er meningen med navnet som du vil ha på båten? vil du at navnet skal bety noe spesielt?
Hvorfor ikke "POPEYE EL MARINO","SERENO","HAVETS PERLE"; "NORDENS PERLE" "VIKINGO","ESPLENDOR DEL OCEANO","SIRENA","SOLITARIO" "DELFIN DEL NORTE","ILUSION" Hilsen fra Bergen
betydning av navnet må være noe spesielt, vakkert eller avslappende tenkte jeg men er takknemelig for andre forslag også.
Pwned U8er keWl B44T hAxX0r$ Ro0l
Das Bootylicious
fint om dere også skriver hva navnet betyr når dere skriver forslag :-)